Upínanie nástrojov

Upínanie nástrojov | ER system držiaky a púzdra, tlakové upínacie púzdra PowRgrip, termoupínacie púzdra TermoGrip, mikrometrické kombinované držiaky

tel. +421 48 414 86 27 | email albaprecision@albaprecision.sk

https://www.bilz.de/

Nemecká firma BILZ  Werkzeugfabrik GmbH je známa hlavne výrobou vysokokvalitných rýchloupínacích systémov pre závitníky a prístrojov pre tepelné upínanie.

Je výrobcom a dodávateľom rýchlo výmenných vŕtacích a závitorezných puzdier, závitorezných hláv s reverzáciou otáčok, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou presnosťou, držiakov na výstružníky, puzdier pre montážne práce.

Novinkou v oblasti upínania nástrojov s valcovou stopkou je prístroj ThermoGrip®, ktorý funguje na princípe tepelnej rozťažnosti kovov indukčným ohrevom.


tel. +421 48 414 86 27 | email albaprecision@albaprecision.sk

https://sk.rego-fix.com/de

Švajčiarska firma REGO – FIX AG výrába upínacie klieštiny ER s rozsahom upínania od 0,2 mm do 34,0 mm v norme DIN 6499, redukčné puzdra, držiaky nástrojov ISO, TC, BT, HSK, MK a pendlovacie puzdra.

Ďalej má firma v programe klieštiny pre závitníky ER-GB a ET1, matice pre klieštinové puzdra, tesniace krúžky a upínací systém powRgrip. Produkty sú vysokej kvality a presnosti.


tel. +421 48 414 86 27 | email albaprecision@albaprecision.sk

https://rigibore.com/

Rigibore produces special tooling, specifically boring bars, for the automotive, aerospace, marine, agricultural and heavy plant industries.


tel. +421 48 414 86 27 | email albaprecision@albaprecision.sk

https://etp.se/en/products/metal-working

HYDRO-GRIP Hydraulické vysoko presné držiaky nástrojov

Vysoko presné držiaky nástrojov HYDRO-GRIP sú zárukou bezpečného upnutia frézovacích, vŕtacích a vystružovacích nástrojov. Ich jedinečná pevnosť poskytuje presnosť a stabilitu nástroja, aby sa zlepšil výkon obrábania pre najväčší počet aplikácií. Nižšie nájdete náš rozsiahly štandardný sortiment.